Krakowskie Biuro Festiwalowe
Bilety
 
Bilety
 

02 - 08 - 2018
Szlachetne i poważne – tak o swym nowym dziele mówią jego twórcy. "Kantata Polska Piotra Rubika i Zbigniewa Książka" przedstawi tak ważne pojęcia, jak ojczyzna, wolność czy naród. Ma przedstawić Polskę w momencie odzyskania niepodległości. Cały utwór w wykonaniu Orkiestry Filharmonii Dolnośląskiej z Jeleniej Góry oraz Wrocławskiego Chóru Akademickiego pod kierunkiem Alana Urbanka po raz pierwszy w całości usłyszymy w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Na wydarzenie zapraszamy 11 października o godz. 19.00!
wiecej
 
31 - 07 - 2018
 

31 - 07 - 2018
Gala Grechuta Festival już czwarty raz z rzędu będzie gościć w ICE Kraków! Na scenie wystąpi pięć wspaniałych wokalistek: Dorota Miśkiewicz, Olga Szomańska, Magda Steczkowska, Matylda Damięcka, Ramona Rey. Wymienione solistki wykonają utwory z płyty "Dziesięć ważnych słów" oraz wybrane spośród "Złotych przebojów MG". Każda z pań zaśpiewa także piosenkę z własnego repertuaru. Jako swoiste dopełnienie tego „korowodu kobiecości” wystąpią także piosenkarki z zespołu Krakowiacy, interpretując jeden utwór patrona Gali. Solistkom towarzyszyć będzie zespół galowy pod kierownictwem Jaśka Kuska.

Narratorem (audio) będzie Piotr Fronczewski. Koncert rozpocznie zespół galowy, instrumentalną interpretacją utworu MG, a zakończy wspólne wykonanie przez solistki piosenki "Wolność". Dodając do tego niesamowitą oprawę świetlną, uzyskamy „efekt spektaklu” na największej scenie ICE Kraków. To będzie wyjątkowy wieczór i niecodzienny spektakl muzyczny!

Opiekun Artystyczna: Danuta Grechuta
Kierownik muzyczny: Jasiek Kusek
Producent: Piotr Cholewiński
Reżyser: Jakub Baran
 
Zapraszamy 30 września 2018 r. o godz. 20.00. 
 
Galę zaplanowano na około 1,5 godziny (bez przerw)
 
wiecej
 

21 - 06 - 2018
Wydarzenie w ICE Kraków będzie pierwszym koncertem Pawła Kaczmarczyka, promującym jego nadchodzący album zatytułowany Kaczmarczyk vs Paderewski – „Tatra”. Płyta ukaże się w listopadzie i znajdziemy na niej sześć utworów, których źródłem i inspiracją jest „Album Tatrzańskie” Ignacego Jana Paderewskiego. 
wiecej
 
13 - 03 - 2018
 

13 - 03 - 2018
16. edycja Festiwalu Sacrum Profanum rozpocznie się 11 września i potrwa 7 dni. Bilety już w sprzedaży!
wiecej
Bilety, koncerty KBF:
rezerwacje@biurofestiwalowe.pl

Kwestie techniczne:
Callcenter: 22 591 83 83
Pn-Pt: 10.00-18.00
 
Autoremo
Bukovina Resort
Magiczny Kraków
Freshmail
Nastaw się na kulturę
 

Obserwuj nas na:

facebook instagram twitter youTube Pinterest