Krakowskie Biuro Festiwalowe
/ Współpraca
 
Współpraca
Partnerzy
Patroni medialni
Sponsorzy
Muzeum Narodowe w Krakowie
"Cieszymy się z dotychczasowej współpracy i mamy nadzieję, że stworzymy razem jeszcze kilka projektów. W ubiegłych latach współpracowaliśmy przy Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz przy otwarciu po remoncie Galerii Sztuki Polskiej XIX wieku w Sukiennicach - Oddziału Muzeum Narodowego w Krakowie. Obecnie wspieramy się wzajemnie w działaniach promocyjnych. "

Katarzyna Bik, Pełnomocnik Dyrektora Muzeum Narodowego w Krakowie ds. Kontaktów z Mediami
Małopolski Urząd Wojewódzki
"Współpraca przy realizacji uroczystości przebiegała wzorcowo. Podczas realizacji uroczystości pogrzebowych Pary Prezydenckiej Krakowskie Biuro Festiwalowe wykazało się wysokim profesjonalizmem. Wymienione cechy w połączeniu z długoletnim doświadczeniem pozwalają z pełną odpowiedzialnością polecić Krakowskie Biuro Festiwalowe jako profesjonalnego i rzetelnego partnera, gwarantującego wysokie standardy świadczonych usług."

Beata Kondel, Dyrektor Biura Wojewody Małopolskiego
Gremi Film Production S.A.
"KBF to instytucja solidna, precyzyjna i profesjonalna w działaniu. Potwierdziła to nasza współpraca przy takich projektach, jak choćby krakowskie premiery filmów "City Island" czy "Nightwatching". Otwarta na nowe inicjatywy, jak choćby opracowany w naszym skromnym udziałem Festiwal Muzyki Filmowej, który na stałe wpisał się w krajobraz najlepszych imprez w Polsce."

Grzegorz Hajdarowicz, producent filmowy, Gremi Film Production S.A.
MPL Kraków Balice
"MPL, jako Partner stategiczny może zapewnić, iż KBF dysponując odpowiednim potencjałem i zapleczem, gwarantuje realizację przedsięwzięć na najwyższym poziomie. (...) Współpraca między MPL a KBF przebiega w sposób profesjonalny: wszystkie materiały informacyjno - reklamowe mają spójny charakter i są rzetelnie przygotowane."

Jan Pamuła, Prezes Zarządu MPL Kraków Balice
ArcelorMittal Poland SA
"Oryginalność, pasja, zamiłowanie do innowacyjności i różnorodności - dla tych ludzi każdy dzień jest inny, każdy dzień to nowe wyzwania, to silna indywidualność ale i skuteczny zespół -  to właśnie kochają…"

Łukasz Cioch, Dyrektor Odpowiedzialności Biznesu i Komunikacji ArcelorMittal Poland SA
Apollo Film Sp. z o.o.
"Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy. (...) To przyjemność móc współpracować z takim Partnerem, jakim jest Krakowskie Biuro Festiwalowe."

Natalia Haligowska, Kierownik Działu Promocji Apollo Film Sp. z o.o.
Kopalnia Soli Wieliczka
"Mamy przyjemność polecić Krakowskie Biuro Festiwalowe jako solidnego i godnego zaufania organizatora wydarzeń kulturalnych. (...) Krakowskie Biuro Festiwalowe współpracuje z Kopalnią również w sferze promocji, przyczyniając się tym samym do propagowania wiedzy o bezcennym podziemnym zabytku czy to przez Punkty InfoKraków, czy za pośrednictwem Karnetu."

Jakub Czerwiński, Członek Zarządu ds. Finansów i Marketingu Kopalni Soli Wieliczka

Kino Pod Baranami
"Kino Pod Baranami współpracuje z Krakowskim Biurem Festiwalowym od kilku miesięcy. (...) Cieszymy się z wspólnych przedsięwzięć, bo zawsze są okazją do zaprezentowania świetnego repertuaru filmowego, na czym zależy nam najbardziej. Praca z Krakowskim Biurem Festiwalowym to praca z prężną ekipą, której zależy na wysokim poziomie imprezy - a to sama przyjemność."

Marynia Gierat, Kino Pod Baranami
Krakowski Park Technologiczny
"Na zlecenie Krakowskiego Parku Technologicznego sp. z o.o. dział projektów zewnętrznych KBF zapewnił organizację konferencji podsumowującej projekt "Perspektywa Technologiczna Kraków-Małopolska 2020". (...) Krakowskie Biuro Festiwalowe zagwarantowało efektowną oprawę multimedialną spotkania, co przyczyniło się do dużego sukcesu przedsięwzięcia. Krakowskie Biuro Festiwalowe okazało się profesjonalnym partnerem zapewniając niezwykle sprawną organizację konferencji."

dr Sławomir Kopeć, prezes Zarządu Krakowskiego Parku Technologicznego
Akademia Multi Art
"Pragnę poinformować z przyjemnością o naszym zadowoleniu z dotychczasowej współpracy z Krakowskim Biurem Festiwalowym, żywiąc nadzieję na dalszą współpracę…"

Piotr Lenar, współzałożyciel Akademii Multi Art
Małopolski Instytut Kultury
"Małopolski Instytut Kultury współpracował z Krakowskim Biurem Festiwalowym podczas organizacji konferencji krakowskim „Dom Kultury – nowe otwarcie”, która odbyła się w grudniu 2010 r. w Teatrze Łaźnia Nowa. W konferencji uczestniczyli pracownicy domów kultury, w szczególności beneficjenci pierwszego naboru programu Dom Kultury+. "

Joanna Orlik, Dyrektor Małopolskiego Instytutu Kultury
Grupa Bauer Media
"KBF - Kulturalnie Bogato Finezyjnie. Miasto przeżywa dzięki nim swój kulturalny renesans. Warszawiacy będą wdzięczni za sklonowanie całego zespołu!"

Maciej A. Brzozowski, szef PR Grupa Bauer Media
TVN
"Profesjonalni w działaniu, wysmakowani i różnorodni w ofercie artystycznej."

Edward Miszczak, Dyrektor Programowy TVN
Machina
"Projekt 6 Zmysłów pokazał, że pod Wawel da się ściągnąć gwiazdy światowego formatu."

Piotr Metz, redaktor naczelny Machiny
Rezerwuje.pl
"Ostatnie 2 lata współpracy z Krakowskim Biurem Festiwalowym to zarazem czas intensywnego rozwoju naszej firmy. Dzięki wspieraniu wybitnych inicjatyw kulturalnych, autorem których było właśnie KBF, mieliśmy możliwość brać udział w mecenacie ludzi i wydarzeń, którzy tworzą charakter naszego Miasta. Z niecierpliwością oczekujemy na kolejne owocne lata współpracy."

Marcin Król, właściciel portalu Rezerwuje.pl
Karpacka Spółka Gazownictwa
"Krakowskie Biuro Festiwalowe jest organizatorem szeregu imprez kulturalnych wyjątkowych w swoim charakterze, od imprez masowych, takich jak wianki po imprezy znacznie bardziej "elitarne" jak festiwal literatury. Tak bogata oferta daje możliwość współpracy przy wydarzeniach najbardziej interesujących ze względu na realizowaną przez nas stategię odpowiedzialnego społecznie biznesu oraz uzyskanie efektu wizerunkowego (...) Nie bez znaczenia jest również starannie dobrane grono instytucji, z którymi współpracuje Biuro, a w towarzystwie których firma nasza ma zaszczyt występować jako sponsor."

Piotr Niewiarowski, Dyrektor Oddziału Karpackiej Spółki Gazownictwa w Krakowie
Grupa Starcom
"Współpraca z KBF przebiegała na bardzo profesjonalnym poziomie. Ludzie tam pracujący byli otwarci na wszelkie sugestie. Elastycznie reagowali na propozycje, które pojawiały się na etapie przygotowania do akcji. Mam nadzieję, że w przyszłości przyjdzie nam wspólnie zrobić kolejne udane projekty."

Natalia Jeziorska, Grupa Starcom
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A.
"MPWiK S.A. współpracuje z Krakowskim Biurem Festiwalowym w ramach promocji i reklamy publicznej produktów MPWiK S.A. podczas imprez organizowanych (…) na terenie Gminy Miejskiej Kraków. Współpraca przebiega bezproblemowo, z dużą dbałością, należytą rzetelnością oraz w całkowitej zgodności z polityką wizerunkową MPWiK S.A.."

Ryszard Langer, Prezes Zarządu, Dyrektor Naczelny Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji S.A.
Kompania Piwowarska
"Krakowskie Biuro Festiwalowe to partner godny polecenia, inni powinni szukać w nim inspiracji."

Katarzyna Wilczewska, Public Affairs Manager Kompanii Piwowarskiej
Tauron Polska Energia
"Współpraca z Krakowskim Biurem Festiwalowym to zderzenie profesjonalizmu z wyjątkową dbałością i zrozumieniem potrzeb sponsora (...) Można tylko życzyć sobie, aby wszyscy partnerzy, z którymi pracujemy prezentowali podobny poziom."

Elżbieta Karcz, Szef Departamentu Komunikacji Rynkowej i PR Tauron Polska Energia
youTube Twitter Blip
Flickr Facebook
 
 
RSS
 

18 - 04 - 2018
Znamy pierwszych gości Festiwalu Conrada 2018

Arundhati Roy, Agnieszka Taborska, Martín Caparrós, Wojciech Jagielski - to pierwsi goście tegorocznej edycji...
wiecej
 

17 - 04 - 2018
Komedianci i alchemicy pod Wawelem!

Od 15 czerwca, przez trzy dni, na Bulwarze Czerwieńskim pod Wawelem będzie można spotkać alchemików,...
wiecej
 

17 - 04 - 2018
Piękne Bohaterki gwiazdami FMF!

Na co dzień to prawdziwe, ciche bohaterki – pielęgnują, czuwają i poświęcają się dla ukochanego, chorego dziecka....
wiecej
 

16 - 04 - 2018
Nagrody dla lokalnej sceny – „Partnerstwo dla Muzyki”

Wystartował konkurs „Partnerstwo dla Muzyki” Miasta Kraków i Krakowskiego Biura Festiwalowego. Na nagrodę...
wiecej
 

13 - 04 - 2018
Druga sesja ATELIER SCENARIUSZOWEGO dobiegła końca

ATELIER SCENARIUSZOWE to roczny program rozwoju scenariuszy pełnometrażowych filmów fabularnych. Druga sesja...
wiecej
 
Autoremo
Bukovina Resort
Magiczny Kraków
Freshmail
Nastaw się na kulturę
 

Obserwuj nas na:

facebook instagram twitter youTube Pinterest